A101 1 MART 2018 Kataloğu

1 Katalog Sayfası

2 Katalog Sayfası

3 Katalog Sayfası

4 Katalog Sayfası

5 Katalog Sayfası

6 Katalog Sayfası

7 Katalog Sayfası

A101 1 Mart 2018 tarihinden itibaren yeni bir a101 kataloğu ürünleri katılıyor raflara. Ne söylenirki bunun hakkında bütün hepsi ürün işte. İnsanlar ürünlerini görmek için katalogları inceler, görsellere bakar. Buradaki yazıyı okumak sizin hiç bir işinize yaramayacak. Bunu bilmek, burayı okumadığınızı düşünmek beni mutlu ediyor. Rahat rahat saçmalıyorum.

1 mart 2018A101 katalogları hakkında bir çok saçmalıkla dolduracağım şimdi burayı neden bu ürünler tercih ediliyor ve neden her hafta televizyon vaz?

A101 her hafta bir Hi-Level marka televizyonu ürünleri arasına katıyor. Neredeyse 1 yıldır bu şekilde satışlarını devam ettirmekte, satılırmı satılmazmı nasıl bir sonuç vardır bilinmez ama sonuçta getiriyor. Muhtemel Hi level televizyon fabrikası bunlarındır. Zarar edecek halleri yokya, adamlar 7000 mağazası ile ülkenin zincir mantığını değiştirdiler. A101 1 Mart 2018 kataloğunda da yine aynı şekide bir çok çeşit ile raflarını dolduracak.

Çocukları için tableti düşünmüş yine, 7 inçlik Exper tableti ile 219 TL gibi uygun bir fiyat sunuyor. Günümüzde artık küçük çocukalar teknolojiye biraz daha yatkınlar. Haliyle bu durumda ebeveynlerde kafası karışıyor. Teknoloji korkutucu, uzak mı durmak gerekiyor yoksa zeka geliştirici bir oyun yerine kullanılabilir mi?

1 Mart 2018 A101 Kataloğu Ürün İncelemesi

Bu konuyu pedagoglar ile görüşmekte fayda var demek isterdim ama, onlarda kendine göre cevaplar verecekler. Henüz tablet veya teknoloji ile büyüyen bir nesil yok diyebiliriz. Onun için zararınıda kesin bir şekilde göremiyoruz. A101 Tablet ürünleri bu konuda tam bir muamma.

. . .

A101 Bu kataloğunda Cep telefonu olarak Xiaomi Redmi 5A tercih etmiş, iyide yapmış. Artık yurtdışında kaliteli ürün olarak bilinen ürünlerin ülkemizdede yaygınlaşması gerekli. Bizim çocukluk dönemlerimizde çin japon telefonlarını getirdiler dünya fiyatlara sattılar. Sonra insanların yurtdışına ve ucuz telefonlara güveni kalmadı.

5” ekranı 2 GB ram ile fiyatına göre çok iyi diyebiliriz. 4 çekircek CPU ile kullanımı ve muhtemelen sizin yapacağınız işler için yeterli gelecektir. 699TL gibi bir fiyat bu telefon için çok uygun statüsünde diyebiliriz.  A101 Telefon ürünleri arasında tercih edilebilir statüde diyebiliriz.

Ürün Hepsi Burada %29 indirim ile 799TL fiyatındadır. 

. . .

Oyun Severler için oyun klavyesi ve mouse getirmesi çok etkileyici olmuş. A101 1 Mart 2018 kataloğu bu hafta oyuncuları sevindirecek gibi duruyor.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

Bir Cevap Yazın

Top