A101 Hi Level Televizyon

Son aylarda fazlaca gördüğümüz a101 televizyon standların da yerini almaya başladı. Hemde her hafta Aktüel ürünler arasında yerini almıştır. Bunun nedeni nedir bilinmez ama tahmin etmek gerekirse bir satış politikaları, anlaşmalar olduğu ihtimali yüksek gibi duruyor. Her hafta farklı klasmanda ürünleri ile kesinlikle a101 hi level televizyon ile kataloglarında rastlanmaktadır.

A101 Hı Level Televizyon Kalitesi

Kalite ve teknoloji olarak baktığınızda televizyonların fiyatlarına göre teknolojileri de artmaktadır. Oval ekrandan 4K teknolojisine kadar neredeyse Samsung teknolojisi ile ilerlemektedir diyebiliriz kalitesini tabiki hepsini tek tek görmek gerek. Hi Level bizim teknoloji kültürümüze sanırım ilk olarak flash bellekler ile giriş yapmıştı. Sonrasında Ram’ler ile bilgisayarlarıma giriş yaptı. Şimdide A101 hi level televizyon ile hayatımıza giriyor. Dediğim gibi yine kalitesinde nasıl bir profesyonellik vardır bilemem ama fiyat olarak yine muhtemelen a101 ile geldiği için kesin bir fiyat düşmüştür. Bir çok bütçeye hitap eden a101 televizyonlarıda Bin’li rakamlardan 4 bin’li rakamlara kadar çıkmaktadır ve her hafta değişmiş şekilde gelmektedir.

Televizyonlar A101 marketlerin her kataloğunda yer almaya başladı demiştik. Evet, bazen 1000 lira civarında bir televizyon ile karşımıza çıkan a101 bazende 3 bin liraya kadar fiyatlarla ürünler sunmaktadır. Tabiki bu ürünlerin kalitleri ihtiyaç sahiplerine ve fiyatlarına göre değişmektedir.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Tumblr0Pin on Pinterest0Share on VK
Kataloğu paylaş.

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

Bir Cevap Yazın

Top