Sayfa sonunda bulunan yorum kısmından yorum yaparak satın aldığınız ürün hakkındaki olumsuz düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu durum diğer müşterilerinde mağduriyet çekmemesi için yararlı olacaktır. Yeteri kadar şikayet ses müşterilerin o ürün ve ürünler hakkında bilinçlenmesini sağlayacaktır. A101 Şikayet bölümünde yayınlanan şikayetleriniz sadece ürün ile olmasını rica ederiz. Kişi ve çalışanlarla ilgili şikayetlerde bulunmayınız.

A101 Şikayet Sayfasında;

yapılan yorum ve düşünceler yazarlara aittir. Uygun filtreler uygulanarak eklenecektir. Şirket oluşumuna zarar verici her hangi bir karalayıcı yoruma kesinlikle izin verilmez. Ürün şikayetlerinizi detaylı ve ilgili şekilde yapmanızı rica ederiz.

Share on Facebook13Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Tumblr1Pin on Pinterest3Share on VK
Kataloğu paylaş.

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

14 thoughts on “A101 Şikayet ve Olumsuz Yorumlarınız

  1. a101 firması gerçekten müşteri odaklı ürünler sunan bir firma, memnunum diyebilirim teşekkürler.

  2. Ev eşya ürünlerine a101 artık eskisi kadar önem vermiyor hep elektronik ve araba eşyaları getiriyor çok nadir mutfak robotu fırın türevi şeyler görüyoruz çoğaltılmasını öneriyorum

  3. A101 şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadık iyiki böyle güzel büyük marketler var. Teşekkür ederiz sizde paylaşımlar için. Harca harca bitmez ötesi yok daha 🙂

  4. Kaliteli ürünlerin yanında özenilmemiş para kazanmak için satılan ürünlerde mevcut fakat genel performansa bakınca iyi bir mağaza zinciri.

  5. a101 cok kaliteli marka ben seviyorum şuana kadar olumsuz bişey karşılaşmadım özellikle soslu turuncu cips efsane

Bir Cevap Yazın

Top