Güneş ile savaşmazsan, kimse çamuru yenemez.

İnsandaki en büyük güçleri unuttum. Ego ve arsızlık. İkisi birleştiğinde biz oluyorduk. Sana neden biz dediğimden bahsetmişmiydim. Ben tek bir ruha sahip değilim. Tetikleyicileri doğru şekilde kullandığında bir çok karakter arası geçiş yapabilirim. Farklılık, bizi onlardan daha güçlü yapan yalnızlık ve farklılıktı. İnsanlara bakışımızı daha önceleri konuşarak ölçerdik.

Kazanmaya Hedefle Kendini

Rakip analizi ve insan tanıma özelliklerinden de önce yapılması gereken bir şey var. Savaş boyaları. Savaş boyaları  olmadan hiç bir şekilde kendini güçlü hissetmek den bahsedemezsin.

Savaş boyası en temel hazırlık tır. Sana güç verecek olan tetikleyicilerden birisidir. Bu bazen bir ses bazen bir müzik bazense uyku olur.

Kendini güçlü hissetmek için çamur ol.

İnsanlar kendini her zaman yükseklerde görmeye programlanmıştır. Sürekli bir yarış içine sokulmuş insanların. Bu yarış okuma günlerinden başlayıp evde komşunun çocuğunun dersi şöyle ile devam etti. Bu aslında iki taraf içinde çok kötü biliyormusunuz. Mk o kadar gaz veriyorlarki okuyacak insanda okumaktan bıkıyor. Şımarıklık sanırım bu, biliyorum bende onlardandım. Şimdi berbat bir öğrenciyim. Mükemmel bir beyine sahip tembel bir insanım. Ama kendini güçlü hissetmek için yapabileceğiniz şeyler arasında ders çalışmak yok. Onuda anlatacağım. Yağmur başladı, çamaşırları toplayıp geleceğim…

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Tumblr0Pin on Pinterest0Share on VK
Kataloğu paylaş.

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

Bir Cevap Yazın

Top