A101Kataloğu.com yapısal olarak katalog bilgilendirme ve ürün tanıtımı amaçlı olarak kurulmuş asıl kuruluşlarla alakası olmayan bir internet sitesi projesidir. Amaç olarak a101 marketi başta olmak olmak üzere bir çok indirim kataloğu’nun henüz ürünler markete ulaşmadan haftalar öncesinden kullanıcıya sunmaktır. Bu sayede daha çok insana ulaşacak olan bu proje ürün tanıtımları sayesinde müşterilerin bilinçli alışverişine destek olacaktır.

Ek olarak blog ve alt site yönetimleri ile farklı odak noktası kullanıcıları da site üzerinde bilgilendirme amacı bulunmaktadır.

Bütün bir çalışma ile devam eden ve gelişme aşamasında olan bu çalışma ilerleyen zamanlarda yerini ve hak ettiği saygıyı görecektir.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.
Top