A101 18 Ocak 2018 Kataloğu

18 Ocak 2018 A101 Kataloğu

Bu tarih için henüz bir katalog yayınlanmamıştır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz. 18 ocak kataloğunun yayınlanması katalogların çıkışına göre değişmektedir. Sosyal medya üzerinden takip ederek kataloglar yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Kataloğun içerisinde bulunan elektronik ürünler ve televizyon, tablet, telefon gibi ürünlerin incelemeleri ürünler belli olduktan sonra incelenecektir.

1 Katalog Sayfası

Demo content

2 Katalog Sayfası

 

3 Katalog Sayfası

 

4 Katalog Sayfası

 

5 Katalog Sayfası

 

6 Katalog Sayfası

 

7 Katalog Sayfası

 

8 Katalog Sayfası

 

a101 18 Ocak Kataloğunda Gelecek Elektronikler

Bu katalogda da kesinlikle bir televizyon gelecek. Ama gerisini bilmem. Aktif olan a101 kataloğu sayfasını inceleyebilirsiniz. İncelerken dikkat edin kendinizden geçmeyin, unutmayın burası ZLine mağarası, burada anlatılan şeylerin gerçekle alakası yoktur. Biz gerçek değiliz, ölümü bekleyen hayal ürünü karakterleriz.

. . .

A101 bizim için savaş oldu iyice, nasıl kazanacağımızı biliyoruz aslında, nereden buracağımızı da. Sadece içimizdeki bu üşengeçliği yıkmamız gerek daha güçlü bir karakter için daha çok zaman ayırmalıyız. Söylediğim gibi benden tembelliği alın ve zaman verin. Size bir insanın nasıl başarabileceğini anlatayım.

savas

Alışkanlıkları kazanmanın yolu var, burası benim dünyam. Buraya ben kazanmak için geldim, birileri için savaşmaya değil kendi hayatımı kurmak için. Bunun için kimseye ihtiyacım olmayacak, yalan dolanlada işim olmayacak. Ben burada savaşmak için varım.

Birilerinin arkasına sığınmak için gelmedim o yolu, yalan söylemek yada pazarlık yapmak içinde değil. Kendimi bulmak için ve ‘ Evet ben doğru yoladaymışım, farklı yollar hep bok.’ diyebilmek için gelmişim. Burası benim dünyam, bu küçük metin alanı varya oraya hayatımı yazabilirim. Kulağımdaki ağır ses dalgaları ile kopmuş bir dünyayı izliyorum. Önümden geçen hayatını maaş için satmış insanlardan farklıyım ben, onlar gibi olmaya çalıştığım zaman beceremiyorum. Şu an o aşamadayım, hayatınızı ya kariyer için yada para için yaşayın. Kariyer için yaşarsan kullanırlar, şimdi para için yaşamaya çalışıyorum. Bakalım hiç bir şey bilmeden benden kat kat daha fazla para kazananlar gibi olabiliyor muyum!

Bu savaş sonrasında eğer olmazsa, bu kadar emek boşa giderse zaten bende giderim buralarda. Elime alırım bir dalı, koyun peşinde koşarım.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

Bir cevap yazın

Bu konuda 3 yorum var. “A101 18 Ocak 2018 Kataloğu

Top