A101 25 Ocak 2018 Kataloğu

25 Ocak 2018 Kataloğu Yayınlandı

A101 yeni bir katalog ile 4 gün sonra marketlerde yerini alacak. Sizin için yine bir çok kaliteli ürünle kendisini seferber etmiş bir a101 var karşımızda. Ürünlerinin kalitesi yine elektronik ürünlerinden belli diyebiliriz. 4K Kaltiesinde bir televizyon sunan a101 25 ocak 2018 kataloğunda elektronik ürünlere büyük önem vermiş gibi duruyor.

1 Katalog Sayfası

Demo content

2 Katalog Sayfası

 

3 Katalog Sayfası

 

4 Katalog Sayfası

 

5 Katalog Sayfası

 

6 Katalog Sayfası

 

7 Katalog Sayfası

 

8 Katalog Sayfası

 

9 Katalog Sayfası

 

Kataloglar içindeki ürünler hemen insanın içinde bir heyecan yaratıyor olmalı. Bizde olmuyor ama sizde oluyordur. Sonuçta katalog bakmayı seviyorsunuz belliki. Yine televizyon ile karşımıza çıkan a101 televizyonsuz bir kataloğu yayınlamaz oldu bu durum bir çok kişi için iyi bizim içinde kötü bir durum.

. . .

Ne yazabilirsin bir katalog hakkında düşündün mü? Gelecek olan ürünlerinimi? yada a101 aktüel ürünlerinin en büyük indirimlerini oluşturan şeylerimi. Hayır olmaz burası benim dünyam burada hiç bir şey anlatmayacağım. Tamamen kendimden bahsedeceğim içerikler ile dolu. Hayal ürünlerini beslediğim mükemmel bir yer burası. Saçma sapan karakterlere bürünmüş hayatım gibi olacak.

Yıllar önce karanlık bir sokakta bulduğum o kızı hatırlıyor musun, işte ben o çocuk olmak için buradayım. Karanlık gerçek hayattan sıkılmış ve dijital bir karakter oluşturmak için geldim. İrademe büyük bir güç vererek kapattığım kapılarımı şimdi sanal dünya içerisinde ZLine ile açıyorum. Peki neler kazanabilirim. A101 bana ne kazandırabilir, hiç bekelemediğimiz şeyleri hiç beklemediğimiz zamanlarda kazandık. Biz kaybetmeyeceğiz, çok fazla vazgeçtiğimiz oldu evet ama hiç kaybetmedik. Zaman olmaz bazen, ne kadar erken vazgeçersen o kadar az zarar edersin.

savas borusu

Belkide bütün bu yaşananlar hayal gücümün bana oynadığı bir oyundan ibarettir. Belkide hiç başarılı birisi değilim, kendimi belkide kendi gözümde çok büyütüyorumdur. Neleri başardım diye baktığımda elimde ne var? kazandığım şeylere baktığım zaman hiç bir şey yok diyorum bazen.

Bilmiyorum bunlar beni hep zemine çekiyor. Bir bataklığa saplanmış gibiyim, sağlam bir kafa ile düşünemiyorum bile. Savaşmak için yaşıyorum ama elimdeki silahları kullanmak için fırsatım yok, kullanmama izin vermiyor hayat. Sürekli beni benim istemediğim bir kutuya kapatıyorlar. Sonra yıllardır uğraşıyorsun, hala olmadımı diyorlar. Hayır hayat beni nereye sürüklerse oraya gidiyorum, inzivaya çekilerek bir savaş içine giremiyorum. Kazanacak kadar atak yapamıyorum. Hep boşa savuruyorum.

. . . Başlangıç . . .


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

Bir Cevap Yazın

Top