Sayfa sonunda bulunan yorum kısmından yorum yaparak satın aldığınız ürün hakkındaki olumsuz düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu durum diğer müşterilerinde mağduriyet çekmemesi için yararlı olacaktır. Yeteri kadar şikayet ses müşterilerin o ürün ve ürünler hakkında bilinçlenmesini sağlayacaktır. A101 Şikayet bölümünde yayınlanan şikayetleriniz sadece ürün ile olmasını rica ederiz. Kişi ve çalışanlarla ilgili şikayetlerde bulunmayınız.

A101 Şikayet Sayfasında;

yapılan yorum ve düşünceler yazarlara aittir. Uygun filtreler uygulanarak eklenecektir. Şirket oluşumuna zarar verici her hangi bir karalayıcı yoruma kesinlikle izin verilmez. Ürün şikayetlerinizi detaylı ve ilgili şekilde yapmanızı rica ederiz.

Şikayetleriniz ile ilgili değerlendirmeler gerekli mecralarda yankı bulması için çalışmalar yapılacak ve elektronik posta yöntemi ile iletişim kurulmaktadır.

. . .

Bundan sonrası şikayetle alakalı değil tamamen boş muhabbet yapacağım. A101 çalışmalarında büyük bir ağırlık verdiğimiz doğrudur, sabahtan akşama kadar olmasada günlük rutin gücün %5’ini falan ancak ayırabiliyoruz. Bu bizim gibi tembeller için çok büyük bir oran inanın bana.

Katalogların yayınlanması ve paylaşımlara uzun zamandır ara verdik. Organik ziyaretçilere zamanla odaklanmayı planlıyoruz diyeceğimde organik her zaman lazım. Dur yeni kataloğu ben şimdiden yayınlayayım. Lazım olacaktır. A101 kataloglarını en kaliteli haliyle yayınlıyoruz tam ekran olsun müşteriler rahat rahat görsünler diye. Bunun başka bir mantıklı açıklaması olamaz. Manyağız, aktüel ürünler bizim için ne kadar bir hayal olarak dursada biliyoruzki sabır ve istikrar, sistemli çalışmalar her zaman sonuç verir. Biz o sonuç veren çalışmalar için yırtınıyoruz. Tabiki bir şeyleri kazanacağız.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ڧ ZLine »
ڧ ZLine »
Ben büyük bir denizde, su damlasıyım. Lâ tahzen, ne kadar erken kaybedersen o kadar az kaybedersin. Hayatından çalınanlardan vazgeç, hepsi tecrübedir. Eğer gerçekten seninse hak, gün geldiğinde çalanın aklına geleceksindir.

19 thoughts on “A101 Şikayet ve Olumsuz Yorumlarınız

 1. Verdiğiniz Hizmet Takdire Şayan Herşey İçin Teşekkür Ederim.Saygılar

 2. A101 iyi ama bazı ürünleri beğenmiyorum. Ucuz ürün alacağım diye kalitesiz ürün almayı sevmiyorum

 3. ben rize ilinden yazıyorum, Çalışma sistemi hiç iç açıcı değil, bir mağazayı bir müdür ve yardımcısına zimmetliyorlar, Mağazada müdürlük yapanın adı müdür, Yaptığı işe bakarsanız hamallık.

 4. A101 hakkında şikayet edecğim çok şey var. Ancak şikayet etmenin hiç bir faydası olmayacaktır. Çok fazla hata var. Çalışanlar, etiketlerdeki fiyatla kasadaki fiyatın farklılığı, kalitesiz ürünler vs .vs.
  BİM’den ayrıldılar. Bence çok iyi oldu.

 5. a101 firması gerçekten müşteri odaklı ürünler sunan bir firma, memnunum diyebilirim teşekkürler.

 6. Ev eşya ürünlerine a101 artık eskisi kadar önem vermiyor hep elektronik ve araba eşyaları getiriyor çok nadir mutfak robotu fırın türevi şeyler görüyoruz çoğaltılmasını öneriyorum

 7. A101 şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadık iyiki böyle güzel büyük marketler var. Teşekkür ederiz sizde paylaşımlar için. Harca harca bitmez ötesi yok daha 🙂

 8. Kaliteli ürünlerin yanında özenilmemiş para kazanmak için satılan ürünlerde mevcut fakat genel performansa bakınca iyi bir mağaza zinciri.

 9. a101 cok kaliteli marka ben seviyorum şuana kadar olumsuz bişey karşılaşmadım özellikle soslu turuncu cips efsane

Bir Cevap Yazın

Top